pilt

 

 

 logo-eesti

  • Arve tasumine pangaautomaadis

Kas teete tihiti ülekandeid Kohila Majale? Kui jah, siis kindlasti teate, kui ebamugav on iga kord maksekorraldust täites sisestada saaja kontonumbrit või arve viitenumbrit. Korduvate maksete tegemist saate palju lihtsamaks muuta, kui salvestate makse määratud makseks.

Automaadis määrtud makste all ei pea iga kord muutma saaja andmeid, sisestada tuleb ainult summa mida tahetakse tasuda. Ülekanne on maksjale tasuta ja määratud makseid saab sooritada tavalises sularaha väljavõtu automaadis.

Pangakaardiga saab makseautomaadis teha kõiki siseriiklikke euromakseid ning salvestada määratud makseid. Samuti saab sularaha automaatides kui ka makseautomaadis deebetkaardiga vaadata kontoväljavõtet, konto jääki ja viimaseid tehinguid. 

  • Arve tasumine E-arve püsimakse lepingu alusel

E-arve püsimakse puhul saadab Kohila Maja e-arve panka ning pank tasub arve Teie arvelduskontolt. E-arve püsimakse leping tuleb sõlmida pangas. Lepingu sõlmimine ja arvete tasumine on Teile tasuta. Lepingu sõlmimisest kindlasti teada anda Kohila Majale, et Teie arve ikka panka saadetaks. Kohila Majal on vajalik teada Teie isikukoodi ja pangakontot numbrit, mille juurde lepingu sõlmisite. Hoolitsege, et maksepäeval oleks kontol makse tegemiseks piisavalt raha.

  • Arve tasumine pangakaardiga makseterminalis

Vähendamaks sularahaga seotud kulusid ja riske on Kohila Maja rentinud makseterminali ning seega on võimalik ka kaardimaksete vastuvõtmine. Kaardimakse on Kohila Majale tasuline kuid maksjale tasuta.

Kohila Maja OÜ